قیمت عمل جراحی پلک

قیمت عمل جراحی پلک

قیمت عمل جراحی پلک ،چشم ها رو میشه یکی از حساس ترین عضوهای بدن به شمار آورد. از سوی دیگه این عضو بسیار ارزشمند تاثیر زیادی توی زیبایی چهره افراد داره. شاید شما هم دیده باشین که بعضی از افراد چشمای پف کرده ای دارند و یا اینکه زیر چشم های اون ها ورم داره داره که دلیل اون پلک ها هستن.

از طرفی با بالاتر رفتن سن افراد، پلک ها بالایی به سمت پایین حرکت می کنن و می تونن باعث جلوگیری از دید افراد بشن. توی این مواقع انجام جراحی پلک می تونه به سادگی مشکل رو برطرف کنه. ما توی این مطلب قصد داریم تا در خصوص قیمت عمل جراحی پلک بیشتر صحبت کنیم.

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

جراحی پلک که به جراحی بلفاروپلاستی هم معروفه، نوعی عمل جراحی روی پلک های بالایی و پایینی چشم به شمار میاد. این عمل می تونه به سادگی علائم پیری که دور چشم به وجود میان رو از بین ببرده. به صورت کلی جراحی پلک به دو دلیل عمده انجام میشه:

  • چهره شما رو جوون تر و شاداب تر از اون چیزی که هست نشون بده
  • افتادگی پلک جلوی دید بیمار رو گرفته
جراحی پلک بالا
جراحی پلک بالا

با افزایش سن، خاصیت ارتجاعی باقت های بدن هم شروع به کاهش می کنه. چین و چروک و شلی پوست از مهمترین علائم پیری هستند که روی صورت افراد به خصوص چشم و پلک نمایان میشه. وقتی که بنا به هر دلیلی، با مشکل افتادگی پلک روبرو شدید، می تونین به سادگی با انجام عمل جراحی پلک، مشکل به وجود اومده رو برطرف کنین.

بلفاروپلاستی می تونه با برداشتن پوست اضافی و چربی برآمده از پلک ها، چهره شما رو جذاب تر و زیباتر کنه. امروزه قیمت عمل جراحی پلک می تونه بسته به فاکتورهای بسیار مختلفی تغییر کنه که در ادامه به صورت کامل در خصوص اون صحبت می کنیم.

قیمت عمل جراحی پلک

همانطور که شاید شما هم به خوبی واقف باشین، هر عمل جراحی، قیمت های مختص به خودش رو داره. جراحی پلک یا بلفاروپلاستی هم از این قاعده مستثنی نیست. پس شاید بپرسین که قیمت عمل جراحی پلک چقدر میشه؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که چون فاکتورهای بسیار زیادی توی تعیین قیمت نهایی جراحی پلک تاثیرگذار هستن.، امکان ارائه یک قیمت دقیق وجود نداره.

هر کدوم از این فاکتورها می تونن به نوعی روی قیمت عمل جراحی پلک تاثیرگذار باشن. از این رو قیمت نهایی بستگی به همه این عوامل داره. اما باید بدونین که به صورت کلی، قیمت جراجی پلک پایین در مقایسه با قیمت جراحی چلک بالا، کمتر هست. برای اینکه به صورت کامل با عواملی که می تونن باعث ایجاد تغییر توی قیمت عمل جراحی پلک بشن آشنا بشین، ما در ادامه به صورت کامل در خصوص اون ها صحبت کردیم:

نوع جراحی

نوع جراحی پلک به صورت مستقیم روی قیمت نهایی این عمل جراحی، تاثیر داره. بسته به این که شما قصد دارین که عمل جراحی پلک رو برای رفع افتادگی انجام بدین، یا می خواین که کیسه ها و پف های زیر چشم رو بردارین یا … قیمت نهایی هم تغییر می کنه. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، قیمت عمل پلک پایین با قیمت عمل پلک بالا هم متفاوته. از اون جایی که برداشت بافت یا چربی به نکنیک های مختلفی نیاز داره، پس نوع جراحی انجام شده می تونه باعث تغییر توی قیمت عمل جراحی پلک بشه.

دستمزد جراح

یکی دیگه از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت عمل جراحی پلک، دستمزد جراح هست. بسته به این که جراح شما چه سابقه، رزومه، توانایی، تخصص و یا تجربه ای داره، دستمزد مختلفی هم میتونه از شما درخواست کنه. البته به یاد داشته باشین که عمل جراحی پلک یک عمل دقیق و حساسه.

به همین دلیل باید زیر نظر یک متخصص خبره و ماهر انجام بشه تا بهترین نتیجه برای شما به دست بیاد. از این رو با اینکه دستمزد جراح های حرفه ای بیشتره، اما نتیجه کار می تونه بسیار مطمئن تر باشه. پس به یاد داشته باشین که توی انتخاب جراح خودتون نهایت دقت رو به خرج بدین و بهترین و مناسب ترین جراح رو پیدا کنین.

قیمت های بیمارستان و یا کلینیک

از جمله فاکتورهای مهم دیگه ای که قیمت عمل جراحی پلک رو مشخص می کنن، قیمت و یا تعرفه هایی هست که از سوی بیمارستان ها و یا کلینیک های زیبایی درخواست میشه. بسته به اینکه بیمارستان یا کلینیک از چه دستگاه ها، خدمات، نیروها و … استفاده کنند، این قیمت هم متغییر میشن. برای مثال، هرچه نوع دستگاه ها و تجهیزات موجود توی بیمارستان ها و کلینیک های زیبایی پیشرفته تر و مجهزتر باشه، قیمت عمل جراحی پلک هم افزایش پیدا می کنه.

عمل افتادگی پلک
عمل افتادگی پلک

از طرف دیگه، برخی از این کلینیک ها و یا بیمارستان ها، خدمات مختلفی رو قبل و یا بعد از عمل جراحی در اختیار مشتریان خودشون قرار میدن که همین مورد هم میتونه باعث افزایش قیمت و تعرفه اون ها بشه.

سایر قیمت های جراحی پلک

تا این جا به برخی از مهمترین قیمت هایی که می تونن به صورت مستقیم روی قیمت نهایی جراحی پلک تاثیر بزارن، اشاره کردیم. اما باید بدونین که این قیمت ها، تنها قیمت های شما برای انجام عمل جراحی پلک نیستن. شما باید قیمت های اضافی رو هم توی این مسیر انجام بدین. برای مثال، قبل و یا بعد از جراحی پلک، نیاز به انجام یه سری تست، آزمایش یا عکس برداری ها از پلک وجود داره که به جراح کمک می کنه تا تغییرات انجام شده رو به دقت زیر نظر بگیره.

هر کدوم از این آزمایش ها یا تست ها برای خودشن قیمت هایی دارن که باید توی قیمت عمل جراحی پلک لحاظ بشنو از طرف دیگه برای دریافت بهترین نتیجه نیاز هست که شما انواع داروها، پمادها، پانسمان ها و … رو خریداری کنین که خود این موارد هم قیمت های دیگه ای رو روی دست شما میزارن.

در کلینیک ارغوان کمترین قیمت برای این جراحی ارائه می شه که معمولا از 4 میلیون تومان شروع می شه.

پرداخت قیمت عمل جراحی پلک توسط بیمه

اگر هدف از انجام جراحی چلک، زیبایی باشه، بیمه هیچ قیمت ای رو متقبل نمیشه. اما اگه دلیل انجام جراحی پلک، برطرف کردن مشکلات بینایی باشه، بخشی از قیمت های جراحی پلک توسط بیمه پرداخت میشه. البته شما باید مدارک و اسنادی رو که نشون میده افتادگی پلک باعث بروز مشکل در بینایی شما شده رو به شرکت بیمه ارائه کنین تا بتونین بخشی از قیمت های انجام این عمل رو از بیمه دریافت کنین.

خط ویژه:

09120509038

تماس با کلینیک ارغوان

ما را دنبال کنید

clinicraghavan.ir

Hermes Insta 150x150 1

پیمایش به بالا