دریافت وام کاشت مو

تا سقف 16 میلیون تومان

لطفا جهت دریافت وام کاشت مو اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

برخی از نمونه های کاشت مو کلینیک ارغوان

کلینیک پوست و مو ارغوان با بیش از 15 سال سابقه و مجوز رسمی از وزرات بهداشت آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شما عزیزان می‌باشد. تمامی روش های کاشت مو از جمله: کاشت مو به روش FIT، کاشت مو FUE، میکرو گرافت، کاشت مو به روش SUPER FUE در این مرکز ارائه می شود.

[bafg id="2886"]
[bafg id="2900"]
[bafg id="2901"]
[bafg id="2902"]
کاشت مو

عمل کاشت مو چگونه است؟

اگر به تازگی دچار ریزش مو شده‌اید و تراکم موی کمی دارید، کاشت مو گزینه مناسبی برای شماست. این کار باعث افزایش تراکم موها می‌شود و موهای شما را بسیار زیبا و پرپشت نشان می‌دهد.

کاشت مو از طریق تکنیک‌های مختلفی قابل انجام است. به طور کلی برای آن از ناحیه پشت سر یا بانک مو، فولیکول‌های مو را استخراج و به نواحی مورد نظر منتقل می‌کنند. پزشکان این کار را از طریق برش نواری، برش واحدی با قطر کم‌تر از یک میلی‌متر و… انجام می‌دهند. انتخاب هر یک از این روش‌ها به شرایط بیمار مثل وضعیت بانک مو، جنس مو، نوع ریزش مو و عوامل دیگر بستگی دارد.

تخفیف ویژه مراجعین

کلیه افرادی که از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ثبت می نمایند تخفیف ویژه 3 میلیون تومانی مراجعین سایت را دریافت می کنند.

کاشت موی سر به صورت قسطی

شرایط وام برای کاشت مو

برای انجام کاشت مو در تهران فقط به سراغ مراکز معتبر و پزشکان حرفه‌ای بروید. متاسفانه کلینیک‌های غیرمجاز این کار را با هزینه کم‌تری انجام می‌دهد، اما قطعا نتایج بلندمدت و مناسبی نخواهد داشت. 

پس اگر به دنبال یه تغییر دائمی در چهره خود هستید، نگران هزینه‌های کاشت مو نباشید. برای کاشت مو در تهران می‌توانید به مرکز مورد نظر خود یا کلینیک ارغوان مراجعه کنید و هزینه آن را از طریق اعتبار ارائه‌شده توسط ما بپردازید. امکان استفاده از خدمات کاشت موی اقساطی علاوه بر تهران، در سایر شهرها از جمله کرج، شیراز و… هم برای کاربران فراهم شده است.

آدرس کلینیک

فرمانیه، نارنجستان یکم، کوچه خاطره

پیمایش به بالا