دریافت وام کاشت ابرو

تا سقف 12میلیون تومان

لطفا جهت دریافت وام کاشت ابرو اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

برخی از نمونه های کاشت ابرو کلینیک ارغوان

کلینیک پوست و مو ارغوان با بیش از 15 سال سابقه و مجوز رسمی از وزرات بهداشت آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شما عزیزان می‌باشد. تمامی روش های کاشت ابرو از جمله: کاشت ابرو به روش FIT، کاشت ابرو FUE، میکرو گرافت، کاشت ابرو به روش SUPER FUE در این مرکز ارائه می شود.

[bafg id="3226"]
[bafg id="3227"]
[bafg id="3232"]
[bafg id="3231"]
کاشت ابرو ارغوان

عمل کاشت ابرو چگونه است؟

اگر به تازگی دچار ریزش ابرو  شده‌اید و تراکم ابرو کمی دارید، کاشت ابرو  گزینه مناسبی برای شماست. این کار باعث افزایش تراکم موها می‌شود و ابروهای شما را بسیار زیبا و پرپشت نشان می‌دهد.

کاشت ابرو  از طریق تکنیک‌های مختلفی قابل انجام است. به طور کلی برای آن از ناحیه پشت سر یا بانک مو، فولیکول‌های مو را استخراج و به نواحی مورد نظر منتقل می‌کنند. پزشکان این کار را از طریق برش نواری، برش واحدی با قطر کم‌تر از یک میلی‌متر و… انجام می‌دهند. انتخاب هر یک از این روش‌ها به شرایط بیمار مثل وضعیت بانک مو، جنس مو، نوع ریزش مو و عوامل دیگر بستگی دارد.

تخفیف ویژه مراجعین

کلیه افرادی که از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ثبت می نمایند تخفیف ویژه 3 میلیون تومانی مراجعین سایت را دریافت می کنند.

کاشت ابرو به صورت قسطی

شرایط وام برای کاشت ابرو

برای انجام کاشت ابرو در کلینیک ارغوان فقط به سراغ مراکز معتبر و پزشکان حرفه‌ای بروید. متاسفانه کلینیک‌های غیرمجاز این کار را با هزینه کم‌تری انجام می‌دهد، اما قطعا نتایج بلندمدت و مناسبی نخواهد داشت. 

پس اگر به دنبال یه تغییر دائمی در چهره خود هستید، نگران هزینه‌های کاشت ابرو نباشید. برای کاشت ابرو در کلینیک ارغوان می‌توانید به مرکز مورد نظر خود یا کلینیک ارغوان مراجعه کنید و هزینه آن را از طریق اعتبار ارائه‌شده توسط ما بپردازید. امکان استفاده از خدمات کاشت موی اقساطی علاوه بر تهران، در سایر شهرها از جمله کرج، شیراز و… هم برای کاربران فراهم شده است.

[bafg id="3249"]
[bafg id="3258"]
[bafg id="3259"]
[bafg id="3260"]

آدرس کلینیک

فرمانیه، نارنجستان یکم، کوچه خاطره

پیمایش به بالا