کاشت مو در تهران

کاشت مو در تهران

کاشت مو در تهران

کاشت موی طبیعی یک روش پیشرفته در علم پزشکی است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تیم‌ پزشکی مجرب، موهای طبیعی و جذابیتی که همیشه خواهان آن بودید را برای شما به ارمغان می آورد. این روش کمترین خطر و دوره نقاهتی کوتاه داشته و شما بلافاصله بعد از عمل می‌توانید به زندگی روزمره خود بازگردید.

در این بخش به بررسی تاریخچه کاشت موی طبیعی، روش‌‌های مختلف استفاده شده در این فرآیند و نکات مهم برای موفقیت در کاشت مو پرداخته‌ایم. اطلاعات قابل‌اعتماد و روش‌های نوین ما راهنمای شما برای بازیابی موهای از دست رفته شما هستند.کاشت مو به روش Super FUE  و میکروگرافت جدیدترین و بهترین تکنولوژی روز دنیا می باشد که برای نخستین بار در خاورمیانه، دانش و تکنولوژی این روش مورد استفاده قرار گرفته است. کلینیک مو و زیبایی ارغوان مفتخر است با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن‌ترین امکانات و تجهیزات تشخیصی و درمانی و با همکاری پزشکان مجرب و متخصص در زمینه پوست، مو و پیوند مو در خدمت شما زیبا جویان عزیز می‌باشد.

هرآنچه که باید درباره پیوند مو ( کاشت مو) بدانیم

پیوند مو یا کاشت مو به تکنیکی از عمل زیبایی گفته می‌شود که در آن افرادی که طاسی یا کم پشتی در قسمت موهای خود دارند با روش‌های مختلفی که توسط پزشک متخصص پوست و مو ، با توجه به ( بانک مو – سطح طاسی – جنس مو ) برای هر فرد تعیین و انجام می شود. بعد از انجام این عمل زیبایی، موهای کاشت شده قابل ( رشد، رنگ و کوتاه ) کردن می باشد و به صورت مادام العمر روی سر فرد باقی خواهد ماند.

کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران

لازم به ذکر است که ریزش موی شخص به صورت ارثی و طبیعی هرگز قابل رشد مجدد نخواهد بود. در این عمل زیبایی موهای فرد زیباجو از ناحیه اهدا کننده یا بانک‌مو که در واقع پشت سر بیمار می باشد به نقاطی که نیاز به کاشت دارند انتقال پیدا می‌کند. در بعضی مواقع در نواحی سر، ابرو، ریش و سبیل مشکلاتی مانند کشیدن پوست ، سوختگی ، تصادف و یا بیماری های خاص و… مشاهده میشود که با تاییدیه پزشک متخصص پوست و مو عمل زیبایی صورت میگیرد.

نمونه کارها و تصاویر کاشت مو

کاشت مو به روش ترکیبی
کاشت مو به روش ترکیبی
کاشت مو به روش ترکیبی

روش های کاشت مو در کلینیک زیبایی ارغوان

روش Super FUE Plus

 • این روش نوع پیشرفته تر سوپر FUE می باشد که علاوه بر مزیت های قبلی موارد زیر به این دستگاه اضافه شده است که کیفیت و تراکم کاشت مو را مضاعف می کند.
 • قطر پانچ ها در مرحله برداشت پلاس قابل تغییر است که باعث می شود علاوه بر گرافت های چندتایی، گرافت های تکی با قطر کمتر برداشت شود، این ویژگی باعث می شود هم تعداد بیشتری گرافت از پشت سر برداشت شود ( حداکثر 5000 تا 6000 گرافت یا 16 تا 20 هزار تار مو) و هم بانک مو بهتر ترمیم می شود و نمای پشت سر پوشش بهتری داشته باشد.
 • استفاده از دستگاه DBD پلاسما جهت استرلیزاسیون پوست سر و استفاده از دستگاه Cold Plasma و لیزر کم توان بعد از کاشت جهت تسریع ترمیم زخم و افزایش رشد موهای کاشته شده می شود.
 • کاشت خط رویش توسط پزشک با استفاده از سوزن های Diamond دستگاه پلاس که 4-5 برابر سایر روش ها تراکم می دهد(تعداد گرافت کاشت شده در 1 سانتی متر مربع در Super FUE plus بین 80-70 تا گرافت می باشد.)
 • در روش گرافت برای کاشت خط رویش گرافت های 5-4 تار مویی زیر میکروسکوپ تک گرافتی شده و تعداد بسیار بیشتری موی تکی در خط رویش کاشت می شود و موجب ایجاد نمای کاشت طبیعی تر نسبت به سایر روش ها می شود.

روش Super FUE

 • اسکن و آنالیز بانک مو و پوست سر قبل از عمل کاشت انجام می شود که توسط آن گرافت های چند ریشه ای و ضخیم مناسب برای کاشت شناسایی می شود و اطلاعات این آنالیز به دستگاه برداشت مو داده شده که موجب می شود بیش از 95% گرافت ها سالم باقی بماند.
 • در این روش حدود 12000 تا 14000  تار مو برداشت می شود که در نهایت (11/5 تا 13/5 هزار تار مو رشد می کند)
 • طراحی خط رویش لیزری با توجه به ابعاد آناتومیک صورت که در مرحله اسکن شناسایی شده که موجب می شود طبیعی ترین خط رویش حاصل شود.
 • بی حسی اولیه با دستگاه بدون سوزن انجام می شود که درد تزریق بی حسی را تا 80% کاهش می دهد
 • مرحله کاشت تحت میکروسکوپ با بزرگنمایی 20 برابر انجام می شود که باعث می شود تعداد بیشتری گرافت در 1 سانتی متر مربع کاشته شود( تعداد گرافت کاشته شده در 1 سانتی متر مربع در Super FUE بین 40 تا 45 گرافت می باشد)
 • بدون نیاز به برش جراحی، خونریزی و بخیه و بجای ماندن خط بخیه و اسکار

کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران

روش میکروگرافت

میکروگرافت در یک جمله یعنی کاشت در سایز میکرو؛ که ظرافت بیشتری نسبت به سایر روش های کاشت مو است اما به‌طور کلی‌تر میکروگرافت نوین‌ترین روش کاشت مو است که به دلیل شیوه متفاوت در برداشت فولیکول‌ها از بانک مو، گزینه بسیار ایده‌‌آلی برای زیبا جویان است. در این روش که نوع پیشرفته‌تری از متد SUT به شمار می‌رود، برداشت فولیکول‌ها (گرافت‌ها) دیگر به وسیله پانچ‌های دستی انجام نمی‌شود و تمامی مراحل به وسیله هولدرهایی با ظرافت 4 میکرون صورت می‌گیرد.

 • در این متد برداشت گرافت مو با توجه به نیاز شما با دو تکنیک هولدرای اتوماتیک در سایز میکرون در صورت میزان طاسی بالا به روش تریکوفیتیک اسکارلت انجام خواهد شد؛
 • قبل از کاشت برای بهبود فرایند بهتر است تا گرافت‌ها در دستگاه میکرو ایمپلنتر قرار بگیرند؛
 • در مرحله آخر گرافت‌های کاشته شده به کمک دستگاه‌ پانچ ایمپلنتر در ناحیه‌ای که دچار طاسی است، کاشته می‌شود.
 • برداشت مو از قسمت بانک مو (پشت سر و یا در آقایان می‌تواند ریش و سیبیل هم باشد)
 • جداسازی و آماده کردن بانک مو از قسمت‌های برداشته شده
 • کاشت و پیوند مو در نواحی مبتلا به طاسی

روش میکروگرافت به نسبت سایر روش‌ها ظرافت بیشتری دارد؛ این فرایند صرفا به وسیله میکروموتورهای اتوماتیک انجام می‌شود که دقت بالاتری در فرایند برداشت دارند؛ البته که نباید از این موضوع غافل شد که به برداشت گرافت‌های بهتر و سالم‌تر منتهی می‌شود.

میکروگرافت هر چقدر خوب، هر چقدر نوین، هر چقدر بی‌نقص، اثربخش، بدون درد و … صرفا یک روش است که برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل به عوامل مختلفی وابسته است؛ مهم‌ترین عامل در رسیدن به نتیجه ایده‌آل در اعتبار کلینیک و تخصص پزشک خلاصه می‌شود؛ البته که مراقبت‌های شما بعد از کاشت مو به روش میکروگرافت هم بسیار مهم است.

ویدیو نمونه کارهای کاشت مو

کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران

مهم‌ترین عامل موفقیت در روش میکروگرافت

تخصص پزشک و اعتبار کلینیک دو عامل مهم برای رسیدن به ایده‌آل‌ترین نتیجه در کاشت مو به روش میکروگرافت هستند. علت این تاکید و ادعا در ظرافت موجود در این متد خلاصه می‌شود؛ هر چند که روش برداشت و کاشت گرافت به وسیله دستگاه‌های تماما اتوماتیک صورت می‌گیرد؛ اما باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید که به دلیل نقش کلیدی ظرافت در کار با دستگاه و حساسیت‌های موضوع اعتماد به پزشک باتجربه در کنار کلینیک معتبر با دستگاه‌های به‌روز از مهم‌ترین عوامل در رسیدن به نتیجه ایده‌آل خواهد بود.

کلینیک پوست موی ارغوان یکی از معتبرترین مراکز زیبایی در تهران است که نامی آشنا برای زیباجویان به شمار می‌رود. نام کلینیک ارغوان معمولا به روش میکروگرافت شناخته می‌شود؛ زیرا این مرکز زیبایی از جمله پیشگامان روش میکروگرافت در ایران است و همین موضوع می‌‌تواند به عنوان یک عامل مهم در اعتماد به کلینیک ارغوان دخیل باشد تا در کمترین زمان و هزینه ممکن به هدف نهایی خود، یعنی جذابیت بیشتر برسید.

کاشت مو در تهران

بهترین کاندیدهای کاشت مو به روش میکروگرافت ، زیباجویانی هستند که ظرافت و نتیجه نهایی برای آن‌ها اهمیت ویژه دارد. یکی از مواردی که باعث عدم اعتماد به کاشت مو می‌شود، بدون شک خط عروسکی کاشت است که از حالت طبیعی بدور است؛ این موضوع به دلیل تکنولوژی و فرایند خاص به هیچ وجه در این روش کاشت دیده نمی‌شود؛ پس بهترین کاندیدها زیباجویانی هستند که به دنبال نتیجه ایده‌آل می‌گردند.

Kasht04
Kasht05
Kasht06

کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران

روش کاشت FIT

این کلمه در اصل مخفف follicular isolation technique میباشد در این روش جراحی وجود نخواهد داشت و طبیعتاً خط بخیه ای هم وجود نخواهد داشت در این روش واحدهای فولیکولی به صورت مجزا یا تک به تک ( گروه های مویی بین ۱ تا ۵ تار مو ) با استفاده از پانچ بسیار ریز انجام می‌شود.

در این روش موهای فرد زیبا جو کوتاه خواهد شد و از ناحیه اهدا کننده و یا بانک مو توسط پانچ خارج می‌شود و در منطقه مورد نیاز کاشت می شود در این روش برداشت توسط هولدر های دستی انجام می شود اگر زیبا جو ناحیه طاسی گسترده‌ای داشته باشد نیاز به مراجعات مکرر برای پر شدن سطح طاسی دارد از این جهت این عمل را برای افرادی با سطح طاسی کمتر استفاده می‌کنیم. هزینه کاشت مو برای هر فرد متفاوت است ، کارشناسان کلینیک کاشت مو ارغوان با بررسی عکس شما از روی میزان تراکم موی هایتان هزینه کاشت مو شما را محاسبه میکنند. تماس بگیرید.

روش کاشت FUT

این کلمه مخفف follicular unit transplation می باشد در این روش باریکه‌ای از پوست و مو به عرض حدود ۲ سانتیمتر و طول ۲۵ سانتیمتر از پشت سر بیمار برداشت می‌شود سپس پشت سر توسط متخصص پوست و مو بخیه می‌شود و ۱۲ روز بعد از آن بخیه ها کشیده می شود جای بخیه خطی به نازکی خط کف دست برای همیشه با بیمار خواهد بود که البته بعد از یکسال می توانند با مراجعه به مرکز روی آن را کاشت مو انجام دهد تا همان اثر جزئی را از بین ببرد که البته این خط اسکار فقط با تراشیدن سر دیده می شود.

نوار برداشته شده توسط تکنسین‌های کات به قطعات کوچک با همان گرافت تقسیم می شود و سپس برای سر زیبا جو کاشت میشود روش fut یک روش جراحی بسیار قدیمی و قابل اعتماد می باشد که حتماً باید توسط پزشک متخصص انجام شود. هزینه کاشت مو برای هر فرد متفاوت است ، کارشناسان کلینیک ارغوان با بررسی عکس شما از روی میزان تراکم موی هایتان هزینه کاشت مو شما را محاسبه میکنند.

کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران

در کدام روش کاشت ، بانک مو آسیب کمتری می بیند؟

بانک موی شما همانند بانکی که سرمایه خود را در آن نگه داری می کنید برای شما ارزشمند است. برداشت از این بانک اگر درست و هوشمندانه نباشد شما دیگر سرمایه ای برای آینده نخواهید داشت.

کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران

نحوه کاشت مو در کلینیک تخصصی ارغوان

میکروگرافت در دنیا، به عنوان متدی کاملا پیشرفته و جا افتاده شناخته می شود.

 • در طی روش میکروگرافت، فولیکول‌های مو را به صورت تکی با استفاده از یک هولدر مخصوص و الکتریکی برداشته می شود. بنابراین احتمال خطای انسانی به شدت کاهش می‌یابد.
 • در پایان هیچ جای زخم و اسکاری باقی نخواهد ماند.
 • دوره نقاهت کوتاه است.
 • در روش میکروگرافت نیازی به تراشیدن موی سر نیست.
 • دوران نقاهت کوتاه مدت و تراکم بیشتر و طبیعی تر در این روش
 • در این روش تعداد 1500 تا 4000 گرافت را می‌توان پیوند زد.
 • دقت هولدر میکروگرافت بین 0.4 تا 0.9 می‌باشد. یعنی بسیار ظریف‌تر نسبت به روش‌های مکانیزه دیگر عمل می‌کند.
 • زمان مورد نیاز برای این روش، حتی با اینکه دقیق تر انجام می‌گیرد، تفاوت چندانی با زمان SUT ندارد.
Kasht09
Kasht10
Kasht11

مزایای کلینیک ارغوان

 1. برداشت هوشمند موها: برداشت هوشمند مخصوصا در مواردی که بانک سر محدود و موها نازک هستند.
 2. کاشت مو به صورت اقساط: هزینه های کاشت مو به گونه ای است که می توان آن را به صورت کاشت مو اقساطی ارائه نمود.
 3. نتیجه رضایت بخش: دوره نقاهت کوتاه تر و تراکم موی بیشتر و طبیعی تر در کلینیک زیبایی ارغوان
 4. انتخاب روش کاشت مناسب: انتخاب روش کاشت مناسب با توجه به حساسیت پوست و نازکی پوست جهت حصول نتایج بهتر
 5. %85 الی 98% میزان موفقیت: حدود %85 الی 98% از کل پیوندهای کاشته شده به راحتی در منطقه پیوند رشد می کنند.
 6. کاشت مو بدون درد: درد در زمان جراحی کاشت مو بسیار ناچیز است و طی دو الی سه روز بعد از کاشت مو درد خفیفی را احساس کند که با قرص مسکن قابل تحمل است.

کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران

خط ویژه:

09120509038

تماس با کلینیک ارغوان

ما را دنبال کنید

clinicraghavan.ir

Hermes Insta 150x150 1

سوالات متداول در مورد کاشت مو به روش ترکیبی

آیا کاشت مو به روش ترکیبی برای همه افراد مناسب است؟

خیر، کاشت مو به روش ترکیبی برای همه افراد مناسب نیست. افرادی که دارای شرایط زیر هستند، کاندید مناسبی برای این روش نیستند:
* افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای مانند دیابت، بیماری‌های قلبی و عروقی یا بیماری‌های انعقاد خون دارند.
* افرادی که در ناحیه بانک مو موهای کافی برای برداشت گرافت‌ها ندارند.
* افرادی که از داروهای خاصی استفاده می‌کنند که ممکن است با کاشت مو تداخل داشته باشند.

آیا کاشت مو به روش ترکیبی درد دارد؟

کاشت مو به روش ترکیبی معمولاً با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. بنابراین، بیمار در حین عمل درد زیادی احساس نمی‌کند.

دوران نقاهت کاشت مو به روش ترکیبی چقدر طول می‌کشد؟

دوران نقاهت کاشت مو به روش ترکیبی معمولاً چند هفته طول می‌کشد. در این مدت، بیمار ممکن است دچار تورم، کبودی و خارش در ناحیه سر شود. این عوارض معمولاً در عرض چند هفته برطرف می‌شوند.

چه زمانی می‌توانم به فعالیت‌های عادی خود بازگردم؟

معمولاً توصیه می‌شود که حدود یک هفته بعد از کاشت مو به فعالیت‌های عادی خود بازگردید. با این حال، باید از انجام فعالیت‌های سنگین مانند ورزش‌های یقه‌باز خودداری کنید.

آیا کاشت مو به روش ترکیبی دائمی است؟

بله، کاشت مو به روش ترکیبی دائمی است. با این حال، ممکن است بعضی از موهای کاشته شده در سال‌های آینده نازک شوند یا حتی بمیرند. با این حال، همچنان تعداد زیادی از موهای کاشته شده باقی خواهند ماند و به شما ظاهری ضخیم و پرپشت خواهند داد.

آیا کاشت مو به روش ترکیبی ایمن است؟

کاشت مو به روش ترکیبی یک روش جراحی ایمن است. با این حال، مانند هر روش جراحی دیگری، خطرات خاصی وجود دارد. این خطرات عبارتند از:
* خونریزی
* عفونت
* زخم
* تغییر رنگ پوست

چه عواملی بر نتیجه کاشت مو به روش ترکیبی تأثیر می‌گذارند؟

عوامل مختلفی بر نتیجه کاشت مو به روش ترکیبی تأثیر می‌گذارند، از جمله:
* تجربه و مهارت پزشک
* نوع روش کاشت مو
* کیفیت گرافت‌های مو
* مراقبت‌های بعد از عمل

چگونه می‌توانم بهترین نتیجه را از کاشت مو به روش ترکیبی بگیرم؟

برای گرفتن بهترین نتیجه از کاشت مو به روش ترکیبی، مهم است که به نکات زیر توجه کنید:
* انتخاب یک پزشک با تجربه و مهارت بالا
* اطلاع دادن به پزشک در مورد تمام داروها و مکمل‌هایی که مصرف می‌کنید
* پیروی از دقیق دستورالعمل‌های پزشک در مورد مراقبت‌های بعد از عمل

آیا کاشت مو به روش ترکیبی برای من مناسب است؟

برای اینکه بدانید آیا کاشت مو به روش ترکیبی برای شما مناسب است، باید با پزشک خود مشورت کنید. پزشک وضعیت ریزش موی شما را بررسی کرده و در مورد مزایا، معایب و خطرات این روش با شما صحبت خواهد کرد.

آیا کاشت مو درد دارد؟

برخلاف تصور عمومی، درد در زمان جراحی کاشت مو بسیار ناچیز است. در روش FUT یا نواری، ممکن است بیمار در طی چند روز اول بعد از عمل درد خفیفی را احساس کند که با قرص مسکن قابل تحمل است. اما روش SUPER FUE معمولاً هیچ دردی را حتی در شب اول بعد از عمل به همراه ندارد. استفاده از بی حسی موضعی این کار را بدون درد انجام می دهد و بیمار می تواند همان روز به خانه خود برود.

آیا نتایج کاشت مو دائمی است؟

کاشت مو که بعضاً ترمیم مو نامیده می شود- روشی سرپایی است که با استفاده از فن آوری میکروپیوند، فولیکول های موی خود را به سایر قسمت های پوست سر شما که در حال نازک شدن است، اهدا می کند. نتایج کاشت مو به طور واضح طولانی مدت است و دائمی تلقی می شود.

پیمایش به بالا