کاشت ابرو در تهران

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

ریزش موها از مشکلاتی است که انسان در طول زندگی با آن مواجه می‌شود. برخلاف تصور عموم تنها موهای سر دچار ریزش نشده و موهای ابرو نیز می‌توانند به دلایل مختلفی با ریزش مواجه شوند. زمانی که ریزش موهای ابرو افزایش پیدا می‌کند، تراکم آن کم شده و این موضوع باعث کاهش زیبایی در افراد می‌شود.

امروزه یکی از مهمترین معیارهای زیبایی داشتن ابروهایی پرپشت و پهن است. ریزش ابروها ممکن است باعث از بین رفتن فرم زیبای ابرو و در نهایت کاهش اعتماد به نفس افراد شود. بسیاری از پزشکان زیبایی برای رفع این مشکل روش‌هایی را ابداع کرده‌اند که یکی از بهترین آن‌ها کاشت ابرو می‌باشد.

کاشت ابرو در تهران
کاشت ابرو در تهران

روش کاشت ابرو معمولاً در کلینیک‌های زیبایی یا مراکز کاشت ابرو انجام می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی را درباره نحوه انجام این روش در بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران ارائه دهیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

کاشت ابرو چیست و برای چه افرادی مناسب است؟

پیش از آنکه به توضیح نحوه انجام روش کاشت در بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران بپردازیم باید بدانید کاشت ابرو چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت روش کاشت ابرو در واقع یک جراحی است که در آن به زیباسازی ابروها می‌پردازند. در این جراحی پزشکان از فولیکول‌ها برای زیباسازی ابروها استفاده می‌کنند.

فولیکول‌ها کوچک‌ترین ارگان‌های حیاتی مو هستند که در نقاط مختلف بدن رشد می‌کنند. پزشکان در جراحی کاشت ابرو فولیکول‌ها را از مناطق مناسب برداشت کرده و در محل مورد نظر می‌کارند. برداشت فولیکول‌ها باید با دقت انجام شود. محل برداشت فولیکول‌ها یا بانک مو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. فولیکول‌هایی که انتخاب می‌شوند باید شباهت زیادی به فولیکول‌های ابرو داشته باشند.

کاشت ابرو چیست
کاشت ابرو چیست

اگر کاشت ابرو در یک کلینیک معتبر مانند کلینیک کاشت ابرو ارغوان انجام شود، نتایجی دائمی و طبیعی خواهد داشت. برای آنکه بتوانید یک کاشت ابروی مناسب را تجربه کنید باید کاندیدای مناسبی برای استفاده از آن باشید. کاندیدای مناسب کاشت ابرو به شرح زیر می‌باشد:

 • کسانی که ابروهای نازک و کم پشتی دارند می‌توانند از کاشت استفاده کنند.
 • افرادی که به علت اصلاح بیش از حد ابروها دچار کم پشتی در این ناحیه شده‌اند
 • اگر از فرم ابروهای خود ناراضی هستید، کاشت ابرو می‌تواند برای شما مناسب باشد.
 • کسانی که به دلیل تصادف در ناحیه ابرو دچار زخم، سوختگی و شکستگی شده‌اند.
 • افرادی که به علت کم کاری تیروئید دچار ریزش ابرو شده‌اند، پس از کنترل بیماری می‌توانند از کاشت ابرو استفاده کنند.
 • افرادی که به علت بیماری‌های خاص پوستی دچار ریزش ابرو شده‌اند.

انواع روش کاشت در بهترین مرکز کاشت ابرو

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شده باشد این است که انواع روش کاشت ابرو بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران به چه صورت است؟

در پاسخ به این سؤال باید با اینکه مدت زمان زیادی از ابداع روش کاشت ابرو نگذشته است، با پیشرفت علم و تکنولوژی روش‌های متنوعی برای کاشت ابرو ایجاد می‌شود. به طور کلی پزشکان روش‌های کاشت ابرو را به دو دسته FUT و FUE دسته بندی می‌کنند که در ادامه مطلب به توضیح بیشتر درباره آن‌ها خواهیم پرداخت:

روش تهاجمی FUT:

یکی از اولین روش‌های کاشت ابرو روش FUT می‌باشد. در این روش پزشکان با ایجاد برش و جراحی به برداشت فولیکول‌ها می‌پردازند. در طول این روش پزشکان با ایجاد برشی نواری شکل در محل اهدا یا بانک مو، فولیکول‌ها را از پوست جدا کرده و در ناحیه مورد نظر می‌کارند.

قیمت کاشت ابرو

این روش یک روش تهاجمی محسوب شده و دارای معایبی نیز می‌باشد. از مهمترین معایب این روش می‌توان به تشکیل اسکار در محل اهدا اشاره کرد. البته این روش دارای مزایایی است که به همین دلیل توانسته همچنان مورد توجه مردم قرار بگیرد. از مزایای روش FUT می‌توان به هزینه مناسب و تراکم زیاد ابروها بعد از کاشت اشاره کرد.

روش غیرجراحی FUE:

از روش‌های جدید و مدرن کاشت ابرو می‌توان به روش FUE اشاره کرد. در این روش پزشکان بدون ایجاد برش و جراحی به برداشت فولیکول‌ها می‌پردازند. در طول این روش پزشکان فولیکول‌ها را به طور واحدهای مجزا از محل اهدا برداشت کرده و در ناحیه ابرو می‌کارند.

اینکار با دقت بسیار و زیر نظر پزشکان متخصص انجام می‌شود. روش غیرجراحی FUE از روش‌های رایج کاشت ابرو است که دارای دوران نقاهت بسیار کوتاهی است. از مزایای مهم این روش می‌توان به دریافت نتایج طبیعی از جراحی اشاره کرد. شما می‌توانید بلافاصله پس از جراحی به زندگی روزمره خود باز گردید.

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران
کاشت ابرو کاملا طبیعی

ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

پس از توضیحاتی که درباره کاشت ابرو داده شد ممکن است با این سؤال مواجه شوید که ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران به چه صورت است؟

همانطور که گفته شد انجام کاشت ابرو در کلینیک‌های معتبر می‌تواند نتایجی طبیعی و دائمی را به همراه داشته باشد. بنابراین اعتبار کلینیک از اهمیت بسیار زیادی در کاشت ابرو برخوردار است. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که در صورت انجام این جراحی در مراکز نامعتبر مشکلاتی برای بیمار ایجاد خواهد شد.

شما می‌توانید با انتخاب بهترین مرکز، بدون نگرانی به انجام کاشت ابرو بپردازید. روش کاشت یک روش حساس بوده و انجام آن باید با نهایت دقت انجام شود. از ویژگی‌های مهم بهترین مراکز کاشت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. جراحان کلینیک‌های معتبر باید دارای تجربه بالا در زمینه کاشت ابرو باشند. هرچه میزان تجربه پزشک بیشتر باشد، نتیجه کاشت ابرو نیز موفق‌تر خواهد بود.
 2. یک کلینیک حرفه‌ای دارای مدیریت حرفه‌ای نیز می‌باشد. مدیر کلینیک باید بتواند به خوبی به مسائل درون مرکز را سازماندهی کند.
 3. پزشکان مراکز حرفه‌ای، افراد با تجربه‌ای در زمینه‌ای پوست و مو هستند.
 4. کادر پزشکی کلینیک حرفه‌ای باید متخصص باشند.
 5. رعایت بهداشت یکی از مهمترین مسائل در مراکز معتبر است.
 6. هزینه‌های درمان باید مناسب باشد. بیشتر افراد توانایی هزینه‌های سنگین برای کاشت ابرو را ندارند.
 7. استفاده از بهترین تجهیزات از مهمترین ویژگی‌های مراکز معتبر است.
 8. یک مرکز کاشت ابرو باید دارای مجوز از وزارت بهداشت باشد. در صورت عدم مجوز مرکز دارای اعتبار کافی نیست.


3 مرحله کاشت در بهترین مرکز کاشت ابرو تهران

کاشت ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران دارای سه مرحله می‌باشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:

 1. اولین مرحله از کاشت ابرو مرحله طراحی است. در این مرحله پزشکان در جلسات قبل از کاشت به بررسی ابروهای بیمار پرداخته و بر اساس فرم صورت او به طراحی یک طرح مناسب برای ابروهای او می‌پردازند. این مرحله دارای اهمیت بسیاری است.
 2. مرحله بعدی مرحله برداشت فولیکول‌ها می‌باشد. در این مرحله پزشکان با استفاده از بی حسی موضعی محل برداشت و کاشت را بی حس کرده و به برداشت فولیکول‌ها می‌پردازند.
 3. آخرین مرحله از کاشت ابرو مرحله کاشت فولیکول‌ها در ابرو است. در این مرحله برش‌های ظریفی روی پوست ایجاد شده و کاشت فولیکول‌ها درون این برش‌ها، با دقت و زیر میکروسکوپ انجام می‌شود.

فیلم کاشت ابرو به صورت کاملا طبیعی

مهمترین نکات در بهترین مرکز کاشت ابرو

کاشت ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران دارای نکات بسیار مهمی است که به شرح زیر هستند:

 1. موهای ابرو تک تارمویی هستند. بیشتر فولیکول‌های سر چند تارمویی هستند. بنابراین برداشت فولیکول‌ها باید با دقت انجام شود.
 2. موهای ابرو روی صورت می‌خوابند، در صورتی که موهای سر عمودی رشد می‌کنند. موهای ابرو با زاویه خاصی از فولیکول‌ها رشد می‌کنند که پزشکان هنگام برداشت فولیکول‌ها باید به آن دقت داشته باشند.
 3. موهای ابرو در نواحی مختلف در جهات متفاوتی رشد می‌کنند. برای مثال جهت رشد موهای دم ابرو با تنه آن متفاوت است. پزشکان هنگام کاشت باید به این نکته نیز توجه داشته باشند.

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

ویدیو قبل و بعد از کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان‌ها دارای تعرفه‌های متفاوتی بسته به نوع درمان می‌باشد که پس از ویزیت و مشاوه رایگان اعلام خواهد شد.

خط ویژه:

09120509038

تماس با کلینیک ارغوان

ما را دنبال کنید

clinicraghavan.ir

Hermes Insta 150x150 1

پرسش های متداول

آیا کاشت ابرو عوارض و خطرات جانبی دارد ؟

در مجموع جراحی کاشت ابرو روش با کمترین خطر و عوارض جهت ترمیم ابرو می باشد. ممکن است ابرو دچار کبودی، التهاب، یا ورم شود.

هزینه کاشت ابرو چقدر خواهد بود؟

هزینه کاشت ابرو به تعداد موهای پیوندی، که توسط پزشک مورد استفاده قرار گرفته است، بستگی دارد. در نتیجه بر اساس تعداد موی پیوندی ، هزینه بی حسی و هزینه جراح هزینه کاشت ابرو محاسبه می شود.

در چند جلسه کاشت ابرو انجام می شود ؟

به دلیل اینکه وسعت ناحیه ای که برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد کم است در نتیجه این عمل در یک جلسه تمام می شود.

مدت زمان ریکاوری برای کاشت ابرو ؟

این روش با کمک ابزارهای ظریف و تکنیک‌هایی نوین انجام می‌شود، در نتیجه بعد از 48 ساعت می توانید به فعالیت های روزمره خود برگردید، به شرطی که فعالیت های شدید ورزشی انجام ندهید.

پیمایش به بالا