کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو در تهران

کلینیک کاشت مو و زیبایی ارغوان اولین و برترین کلینیک کاشت ابرو در ایران می باشد که در 7 سال گذشته تاکنون بالای 2000 عمل موفق و رضایت بخش کاشت ابرو داشته است. بزرگترین تفاوت کاشت ابرو کلینیک ارغوان با بقیه کلینیک ها ، روش ابداعی این کلینیک است که در آن خواب ابرو تنظیم میشود و ابرو ها کاملا حالت طبیعی دارند.

کاشت ابرو در تهران 1
کاشت ابرو در تهران

روش های درمانی این عمل سریع و بی درد است، هر چند امکان ایجاد ورم و کبودی در اطراف چشم‌ها برای ۳ تا ۴ روز پس از عمل جراحی وجود دارد، اما در روز پنجم معمولاً هیچ نشانه ای از پیوند موی طبیعی ابرو در صورت بیمار مشاهده نمی‌شود و ظاهر جدید ابرو برای سایرین جلب توجه خواهد کرد.

نمونه کار کاشت ابرو ارغوان
نمونه کار کاشت ابرو ارغوان
کاشت ابرو کلینیک ارغوان
کاشت ابرو کلینیک ارغوان
نمونه کار کاشت ابرو
نمونه کار کاشت ابرو

کاشت ابرو در تهران کاشت ابرو در تهران کاشت ابرو در تهران

از آن جا که این عمل بسیار حساس و تخصصی می باشد میزان عوارض کاشت ابرو و دوره بهبودی آن به تخصص و مهارت تکنسین های کاشت، ابزار و دستگاه های استفاده شده در کلینیک کاشت بستگی دارد.

فقط در5 روز بدون هیچ نشانه از کاشت به ابرو دلخواه برسید! 09120509038

ابروهای ما نقش مهمی در اعتماد به نفس ما ایفا می کنند. به همین دلیل، هم برای زنان و هم برای مردان که از ریزش بیش از حد موهای ابرو رنج می برند ، می توانند باعث از دست دادن اعتماد به نفس و در عزت نفس خود بشود ، به همین دلیل امروزه کاشت ابرو و پیوند موی طبیعی ابرو بسیار محبوب شده است.

برای انجام دادن کاشت ابرو معمولا مقداری از بانک مو یا دهنده مو زیر نظر پزشک متخصص برداشته و پس از فرایند تنظیم خواب ابرو که سبب طبیعی جلوه دادن پیوند می شود، کاشت صورت میگیرد.

در حال حاضر انواع روش های کاشت ابرو در کلینیک تخصصی ابرو ارغوان با مجرب ترین کادر، کمترین هزینه و بهترین کیفیت قابل انجام است.

ویدیو قبل و بعد از کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان‌ها دارای تعرفه‌های متفاوتی بسته به نوع درمان می‌باشد که پس از ویزیت و مشاوه رایگان اعلام خواهد شد.

پرسش های متداول

آیا کاشت ابرو عوارض و خطرات جانبی دارد ؟

  • در مجموع جراحی کاشت ابرو روش با کمترین خطر و عوارض جهت ترمیم ابرو می باشد.
  • ممکن است ابرو دچار کبودی، التهاب، یا ورم شود.

هزینه کاشت ابرو چقدر خواهد بود؟

هزینه کاشت ابرو به تعداد موهای پیوندی، که توسط پزشک مورد استفاده قرار گرفته است، بستگی دارد. در نتیجه بر اساس تعداد موی پیوندی ، هزینه بی حسی و هزینه جراح هزینه کاشت ابرو محاسبه می شود.

در چند جلسه کاشت ابرو انجام می شود ؟

به دلیل اینکه وسعت ناحیه ای که برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد کم است در نتیجه این عمل در یک جلسه تمام می شود.

مدت زمان ریکاوری برای کاشت ابرو ؟

این روش با کمک ابزارهای ظریف و تکنیک‌هایی نوین انجام می‌شود، در نتیجه بعد از 48 ساعت می توانید به فعالیت های روزمره خود برگردید، به شرطی که فعالیت های شدید ورزشی انجام ندهید.

فقط در5 روز بدون هیچ نشانه از کاشت به ابرو دلخواه برسید! 09120509038

مشاوره: 09120509038