فیلم عمل بلفاروپلاستی

فیلم عمل بلفاروپلاستی

فیلم عمل بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک

چه چیزی باعث شده است، به فکر انجام جراحی زیبایی پلک بیافتید؟ آیا به دلیل پف زیر چشم تصمیم به جراحی زیبایی پلک دارید؟ آیا افتادگی پلک دارید و این عارضه را تهدیدی برای زیبایی و گیرایی چشم هایتان می دانید؟

افتادگی و یا پوست اضافه در پلک بالا باعث سنگینی چشم ها و ایجاد نمای نامطلوب در آن ها می شود. حالت چشم ها در افرادی که افتادگی پلک دارند، خسته و یا ناراحت به نظر می رسد. مطمئنا افتادگی پلک باعث می شود فرد از ظاهر چشمان خود احساس مطلوبی نداشته باشد و این امر را عامل موثری در کاهش زیبایی و گیرایی ظاهر خود بداند.

فیلم عمل بلفاروپلاستی فیلم عمل بلفاروپلاستی فیلم عمل بلفاروپلاستی

به خاطر داشته باشید اگر شدت افتادگی پوست در پلک بالا زیاد باشد، ممکن است، محدوده ی بینایی فوقانی فرد نیز محدود گردد.

یکی از روش های موثر و کاربردی در از بین بردن افتادگی پلک و پف زیر چشم، جراحی زیبایی پلک یا همان بلفاروپلاستی می باشد. در ادامه ی مطلب اطلاعات مهم و مفیدی را درباره ی این تکنیک زیبایی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

جراحی پلک با لیزر
جراحی پلک با لیزر

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

جراح پلاستیک و زیبایی در حین عمل بلفاروپلاستی با دقت و ظرافت کامل به برداشتن پوست های اضافی و تعدیل مقدار چربی های موجود در پلک ها، می پردازد.

عمل بلفاروپلاستی بسته به نیاز بیمار می تواند تنها برای پلک های بالا و یا تنها برای پلک های پایین انجام شود. در برخی موارد ممکن است این عمل جراحی برای هر دو پلک بالا و پایین به صورت همزمان و در طی یک جلسه انجام شود.

نتیجه عمل زیبایی پلک

همانطور که در مطالب فوق بیان شد، این جراحی زیبایی به منظور رفع افتادگی پلک بالا و یا پف زیر چشم صورت می گیرد و می تواند زیبایی را به چشمان فرد باز گرداند.

عمل های همزمان با جراحی زیبایی پلک

زیبایی تمایل بنیادی و اساسی در فطرت تمام انسان ها می باشد. هر فردی در هر سنی با هر جنسیتی به دنبال زیبایی می باشد و تمایل دارد علاوه بر رفتارهای مناسب شخصیتی، ظاهری زیبا و جذاب نیز داشته باشد.

فیلم عمل بلفاروپلاستی فیلم عمل بلفاروپلاستی فیلم عمل بلفاروپلاستی فیلم عمل بلفاروپلاستی

گذر زمان یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد عارضه های پوستی و کاهش زیبایی ظاهری افراد می باشد. به همین دلیل است که اکثر افراد تمایل دارند قبل از ورود به سنین میانسالی از طریق تکنیک های پیشگیرانه جوانسازی پوست، پیری و یا ایجاد ضایعات پوستی را به تعویق بیاندازند.

از شایع ترین جراحی های زیبایی را که می توان به صورت مکمل و همزمان با عمل بلفاروپلاستی انجام داد، لیفت ابرو و یا لیفت پیشانی می باشند. این جراحی باعث کشیدگی ابرو ها و رفع افتادگی آن ها می شود و به دنبال این امر چهره ی فرد از حالت ناراحت و خموده خارج می گردد و نمای جوان تر و شاداب تری به خود می گیرد.

دکتر خوب برای افتادگی پلک
دکتر خوب برای افتادگی پلک

در مواقعی ممکن است تنها جراحی لیفت ابرو و یا لیفت پیشانی کافی باشد و دیگر نیازی به جراحی بلفاروپلاستی نباشد.

جراحی پلک با لیزر

شاید در دهه های اخیر جراحی پلک با لیزر مبحثی دور از ذهن به نظر می آمد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و دانش پزشکی، تجهیزاتی ابداع شده اند که علم پزشکی را متحول ساخته اند.

به طور مثال با ابداع این تجهیزات مدرن می توان عمل بلفاروپلاستی را با لیزر نیز انجام داد. در این روش، برش های مورد نیاز به واسطه ی لیزر ایجاد می شوند. به خاطر داشته باشید؛ بهترین نحوه ی عمل زیبایی پلک را جراح پلاستیک و زیبایی بعد از انجام معاینات لازم، تعیین خواهد نمود.

هزینه جراحی زیبایی پلک

با مراجعه به جراح پلاستیک شرایط شما مورد بررسی های دقیق پزشکی قرار می گیرد. پزشک متخصص بسته به میزان و شدت افتادگی پوست و یا پف زیر چشم بهترین روش را برای از بین بردن عوارض مذکور و بازگشت جوانی و زیبایی به چهره ی فرد، تعیین می نماید.

فیلم عمل بلفاروپلاستی

با مشخص شدن روش جراحی، هزینه ی آن نیز برآورد می شود و به اطلاع بیمار رسانده خواهد شد. همانطور که در مطالب فوق نیز ذکر شد، ممکن است؛ از سایر عمل های زیبایی به صورت همزمان با جراحی بلفاروپلاستی نیز استفاده نمود. این عمل های مکمل باعث تقویت نتایج حاصل و رضایت مندی بیشتر بیمار خواهند شد.

خط ویژه:

09120509038

تماس با کلینیک ارغوان

ما را دنبال کنید

clinicraghavan.ir

Hermes Insta 150x150 1
پیمایش به بالا