09120509038

خدمات کلینیک ارغوان

خدمات کلینیک ارغوان

خدمات کلینیک ارغوان

خدمات کلینیک ارغوان  خدمات کلینیک ارغوان

خدمات کلینیک ارغوان
خدمات کلینیک ارغوان

خدمات کلینیک ارغوان خدمات کلینیک ارغوان خدمات کلینیک ارغوان خدمات کلینیک ارغوان خدمات کلینیک ارغوان

خدمات کاشت کلینیک ارغوان

درخواست مشاوره

دریافت مشاوره تخصصی با پزشک مجرب همیشه پیشنهاد جذاب و مورد قبول مراجعین کلینیک ارغوان بوده است. پیدا کردن راه حلی مناسب برای از بین بردن مشکلات شما، همراه با انتخاب بهترین روش درمان از مواردی است که در جلسه مشاوره تخصصی در مورد آن صحبت می شود.

متخصصین کلینیک زیبایی ارغوان در طول هفته و در ساعات کاری آماده ویزیت مراجعین محترم می باشند. همچنین شما می توانید سوالات خود را با ارسال درخواست مشاوره بصورت آنلاین پرسیده و بهترین پاسخ را از پزشک مد نظر خود دریافت نمایید.

آدرس

پاسداران، بالاتر از میدان نوبنیاد، نارنجستان یكم، بن بست خاطره

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه
۸ صبح الی ۸ شب

شبکه های اجتماعی

مجله زیبایی ارغوان

کاشت مو در زنان

کاشت مو در زنان | آشنایی با روش های درمانی

کاشت مو در زنان یک ایده درمانی برای بانوانی است که در اثر ریزش مو با موهای کم پشتی مواجه هستند. برای بانوانی که داشتن موهای پرپشت و بلند یک عامل تاثیرگذار در زیبایی است، از دست دادن موی یک واقعیت نگران‌کننده است.

پروتز مو

آنچه درباره پروتز مو باید بدانید

ریزش مو می تواند شرایط ناامیدکننده ای برای زندگی باشد. هنگامی که دچار ریزش مو می شوید ، اغلب سوال می کنید که چه چیزی باعث ریزش مو شده است و چگونه باید این شرایط پیش امده را درمان کنید.

آیا کاشت مو درد دارد‌

آیا کاشت مو درد دارد‌ ؟ درمان درد کاشت مو

پاسخ به این سوال بسیار دشوار است و ممکن است تصورات اشتباهی در افراد ایجاد کند. اگر بگوییم بله، تصور یک عمل دردناک و دشوار خواهند داشت و اگر بگوییم خیر، ممکن است در برخی موارد، افراد کمی درد یا ناراحتی حس کنند.